O společnosti

Naše motto: dobře odvedená práce v každém směru

Jsme společnost s hlavním zaměřením na projekty pozemních staveb, návrhy vizualizace a kompletní servis v rámci přípravy a realizace stavby jako je inženýrská a investorská činnost, technický dozor staveb, konzultace a technická pomoc.
Společnost TrueVestment s.r.o. byla založena v roce 2016. Její činnost navazuje na předchozí letité zkušenosti fyzické osoby zakladatele a jednatele společnosti. Kancelář Vám nabízí kompletní projektové služby od prvních průzkumů, studií až po realizační projekty včetně autorských a technických dozorů staveb.

V současné době jsme rozšířili naše portfolio především v oblastech developmentu a v energiích z obnovitelných zdrojů - zpracování projektů, zajištění dotací i samotných realizací.

Zápal

Naše společnost zahnuje letité odborníky napříč obory a my sami chceme pracovat s prověřenými partnery, o které se můžeme opřít. Naše partnerství nám umožňuje stabilní spolupráci a především záruku dobře odvedené práce. Naše práce nás zkrátka baví!

Nápady

Moderní doba si žádá moderní přístup. Naše projekty a zakázky jsou toho zdárným příkladem. Rádi přijímáme výzvy, avšak pokud dávají všem smysl. Nechceme být konzervativní a snažíme se učit se s dobou.

Vize

Sen každé společnosti - mít v portfoliu referenční zakázky, účastnit se zajímavých projektů a odnést si z nich nápady pro nové vize budocnosti.